Para Młoda w trakcie sesji poślubnej w Pałacu Goetz, otoczonym malowniczymi ogrodami i historią. Portret Pary Młodej. Panna Młoda w białej sukni w stylu balowym, Pan Młody w śliwkowym, bordowym garniturze. Fotograf ślubny Mateusz Bieniaszewski
Poznajmy się lepiej
Bieniaszewski
BIOGRAM

MOJA HISTORIA

FTOGORAF/GEOGRAF
Mateusz Bieniaszewski
Fotografia jest prawdą, a prawda jest piękna - Ansel Adams

Mateusz z wykształcenia jest geografem, ale to fotografia całkowicie go pochłonęła. Te dwie dziedziny idealnie się uzupełniają, ponieważ geografia dostarcza inspiracji i wiedzy o przyrodzie, którą Mateusz uwiecznia na swoich zdjęciach. Jednak większość swoich przyrodniczych zdjęć Mateusz zatrzymuje dla siebie.

Mateusz mieszka w Katowicach, gdzie wraz z żoną chętnie poznają urocze kawiarnie miasta. Jego pasja do fotografii rozpoczęła się w 2012 roku, gdy odkrył stary aparat w rodzinnym domu. Po zrobieniu pierwszego zdjęcia zdał sobie sprawę, że fotografia to coś więcej niż hobby, to sposób na życie. Ze względu na to odkrycie, poświęcił okres dorastania na rzecz sztuki fotografii.

Jako fotograf najchętniej używa aparatu Nikon D850 z obiektywem Nikkor 85/1,8, aby uchwycić piękno fotografowanych osób. Jego fotografie są niepowtarzalne i pokazują piękno portretowanych osób na przyjemnie rozmytym tle. Bez wątpienia, jego umiejętność uchwycenia chwil sprawia, że jego prace są wyjątkowe.

Mateusz zawsze pozostaje skromny, mówiąc: „Nie mam talentu, po prostu ciężko pracuję jak wszyscy inni”. Prawdopodobnie to właśnie ta skromność, w połączeniu z jego pasją i ciężką pracą, sprawia, że jego prace są doceniane przez oglądających.

Fotograf ślubny w szelkach fotograficznych. Elegancki fotograf, dobrze ubrany. Fotograf na zleceniu ślubnym, ubiór, outfit fotografa. Fotograf Ślubny Mateusz Bieniaszewski

KONTAKT DO MATEUSZA

Napisz do Mateusza i zarezerwuj termin już dziś.
A może?
WSPÓŁPRACA
Jeśli jesteś profesjonalistą z branży ślubnej i szukasz możliwości stałej współpracy? Serdecznie zapraszam do kontaktu. Wspólnie możemy stworzyć wyjątkowe oferty dla naszych przyszłych Par Młodych.
Total: